Skip to main content

1998 yılında kurulan PRO-SER LTD.ŞTİ. ISO 9001–2000 kalite standartlarında Laboratuvar Test Ekipmanları ve Kalite Kontrol Test Cihazları imalatı yapmaktadır.
2010 Yılından itibaren Pro-Ser Lab. Malzemeleri ve Otomasyon San.Tic.Ltd.Şti. yeni ürünler konusunda atılım yapmış ve yanmazlık test cihazları, iplik sürtünme katsayısı test cihazı, kumaş pilelenme test cihazı, 4 üniteli boncuklanma test cihazı, ışık haslığı test cihazı, ınfrared numune boyama makinası olarak portföyüne değişik cihazlar eklemiştir.
Pro-Ser Lab. Malzemeleri ve Otomasyon San.Tic.Ltd.Şti. Türkak onaylı BS-EN-ISO-9001:2008 kalite belgesine sahiptir.
1998 Yılından buyana BS, EN, AATCC, DIN ve ISO standartları için test cihazları ve yardımcı ekipmanları üretimi yapan PRO-SER Firması , Türk – Fransız Ticaret Derneği tarafından düzenlenen ‘2010 Türk-Fransız Ticaret Oskarları’ ödül töreninde Fransa’da yapmış olduğu yatırımlarından dolayı ‘FRANSADA YILIN TÜRK YATIRIMCISI OSCARI’ ödülününe layık görülmüştür.
Pro-Ser Lab. Malzemeleri ve Otomasyon San.Tic.Ltd.Şti. teknik servis ve sarf malzemeleri konusunda da kalite ve güvenilir bir iş ahlakıyla her zaman tedarikçilerinin yanında olmaya gayret etmektedir.
ilgili link: http://www.pro-ser.com/index.htm

Leave a Reply

  Adınız

  E-posta Adresiniz

  Telefon Numaranız

  Firmanız/Kurumunuz

  Hizmet Alanı

  Mesajınız