Swiss-innotech tarafından geliştirilen wavePREP DNA cihazı DNA ve RNA sentezlenmesinde kullanılan tamamlayıcı bir cihaz olarak kullanılır. Wave-PREP DNA cihazı ile DNA ve RNA sentezlenmesi sırasında oligonükleotitlerin başlıklarının kaldırılarak sentezlenmenin tamamlanması sağlanır.

Basınç altında ve mikrodalga ısıtma prensiplerine dayanarak çalışan wavePREP DNA, içerdiği otomasyon destek üniteleri sayesinde, çok uzun sürelerde tamamlanan işlemleri dakikalarla ifade edilecek sürelere indirir.

Bir seferde 960 numune işlemden geçirilebilir. Hızlı ısıtma ve hızlı soğutma süreçleri, gaz fazı için gerekli ön hazırlıklara ihtiyaç duyulmaması, daha düşük miktarda kimyasal kullanımı, etkin çalışma sonuçları sayesinde, hem hızlı, hem verimli, buna bağlı olarak da çalışma maliyetlerinin düşmesini sağlayan bir ürün olarak yelpazemizdeki yerini almıştır.

Yukarıda belirtilenlerden yola çıkılarak wavePREP DNA cihazı için vurgulanması gereken önemli avantajlarından birisi laboratuvar çalışanlarının daha az kimyasal maddeye maruz kalmasıdır.

Teknik Veri

Teknoloji: Mikrodalga yüksek basınç reaktörü
Reaktör Hacmi: 10 litre
Numune Adedi: 6-10 tutucu – Herbiri 96 numune kapasiteli
Çalışma Sıcaklığı: 200oC ye kadar
Güç Kaynağı: 220 – 240V / 50-60Hz
Akım Çıkışı: 1200 Watt
Güç Sarfiyatı: max. 2500 Watt
Ekran: Renkli- Dokunmatik
Yazılım: easyCONTROL 2
Boyutlar GxDxY: 52x73x123 cm ( Contol Paneli Hariç )
Ağırlık: 180 kg

Detaylı Bilgi İçin..
Kalibrasyon & Sertifikalandırma

Kalibrasyon & Sertifikalandırma


Teknik Servis, Bakım & Onarım

Teknik Servis, Bakım & Onarım