Tse-Sojuztest kalite sistemi ISO / IEC 17025: 2012’ye göre akredite edilmiştir. Tse-Sojuztest; akışı, kuvveti, torku, ağırlığı, basıncı, sıcaklığı ölçen ve neredeyse tüm mekanik, elektronik veya boyutlu aletleri kalibre eden son teknoloji ürünü test ekipmanları ve kalibrasyon servisleri sunar.

  • Tüm denetleme, ölçüm ve test cihazlarının kalibrasyonu,
  • Yerinde ve laboratuvarda kalibrasyon imkanı ve hızlandırılmış servisleri mevcut olan firma 1993’de Türk Standartları Enstitüsü (TSE) ve Rostest Moskova Deney, Sertifikasyon ve Kalibrasyon Merkezi tarafından kurulmuştur.Elektronik, Mekanik, Biyomedikal, Fiziko Kimya, Devir, Işık, Hacim, Boyut, Fiber Optik, Sıcaklık, Basınç, Vakum, Kütle, Akış, Kuvvet, Nem, Hava Hızı, Işık ve Tork ölçümü gerçekleştiren TSE-SOJUZTEST Metrolojisi ve Kalibrasyon LTD. ŞTİ, Havacılık / Uzay / Savunma, Otomotiv, Biyoteknoloji / İlaç, Enerji / Yeşil Enerji, İmalat (Genel, Bilimsel, Tıbbi Cihazlar, Yarıiletkenler), Metroloji / Test Laboratuvarları ve Telekomünikasyon sektörlerine hizmet vermektedir.
  • TSE-SOJUZTEST Metrolojisi ve Kalibrasyon LTD. ŞTİ’nin düzenlediği kalibrasyon eğitimleri rutin olarak her üç (3) ayda bir defa olmak üzere, Kayseri, Izmir ve Istanbul şubelerinde düzenlenmektedir. (Ocak, Nisan, Haziran ve Ekim aylarının 1 ve 2. Haftası)Talep halinde yeterli çoğunluğun sağlanması durumunda kendi firmanız bünyesinde ihtiyaca yönelik eğitimler organize edilebilmektedir.
  • Bunlara ek olarak akreditasyon sürecine girecek firmalar için danışmanlık hizmeti de mevcuttur. Laboratuvarların uygun şartlara getirilmesi, personelin eğitilmesi, gerekli ekipmanın sağlanması ve evrak sürecinin takip edilmesi konuları bu hizmetin kapsamındadır.

Periyodik düzenlenen Eğitimler:

·        TSE EN ISO/ IEC 17025:2017 temel eğitim ve dokümantasyon eğitimi / 2 gün

·        Genel Metroloji ve Kalibrasyon  / Yarım gün

·        Fiziko-Kimya Eğitimi  / Yarım gün

·        Boyutsal Kalibrasyon  / Yarım gün

·        Elektrik  Kalibrasyon Eğitimi  / Yarım gün

·        Terazi Kalibrasyonu  / Yarım gün

·        Basınç Kalibrasyonu  / Yarım gün

·        Sıcaklık Kalibrasyonu  / Yarım gün

·        Hacim Kalibrasyonu  / Yarım gün

·        Metroloji, kalibrasyon ve Ölçme belirsizliği / Tam gün

Firma linki; http://www.tse-sjt.com/#sthash.WWKBHQmU.dpbs

Detaylı Bilgi İçin..
Kalibrasyon ve Sertifikasyon

Kalibrasyon ve Sertifikasyon


Tedarikçiler

Tedarikçiler