Tetra Isı Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2010 yılında faaliyete geçmiştir. Firma kurulumunda elektronik sıcaklık kontrollu ürünler üzerine odaklanma hedeflenmiştir.
Bugün geldiğimiz noktada, sahip olduğumuz software ( PID Control ) ve hardware bilgi birikimi – tecrübesi yanında, mekanik, dinamik ve ısı transferi konularındaki birikimimiz ile ısıya yön veren bir firma olduk.
Tetra Isı Sistemleri PID Kontrollü 950 C ve üzeri yüksek sıcaklıklarda kullanılan kül fırını olarak da adlandırılan Laboratuvar tipi fırınların üreticisidir.
Hedefimiz tedarikten son kullanıcıya kadar uzanan zincirde, ilişkide olduğumuz tüm tarafların ihtiyaçlarını, talepleri doğrultusunda, karşılayabilmektir. Bu hedefte ilerlerken gücümüzü BİLGİ BİRİKİMİMİZ, BİLGİYE VERDİĞİMİZ ÖNEM ve BİLGİYE ULAŞMAK İÇİN gösterdiğimiz çabadan almaktayız.Kalite politikamız, süreçlerimizi, ” Tedarik-Üretim-Satış-Kullanıcı ” zincirine dahil olan her bireyin, bu zincirden fayda elde etmesini sağlayacak şekilde oluşturmaktır.
ilgili link: http://magmatherm.com/?lang=tr

Detaylı Bilgi İçin..