Swiss-innotech AG, laboratuvar cihazı, laboratuvar ekipmanı ve sarf malzemeleri tasarımı, üretimi, satış ve dağıtımı yapan İsviçre-Heerbrugg’ ta yerleşik firmadır.
Swiss-innotech AG olarak ürün yelpazemizde, iş ortaklarımıza katma değer yaratacak, doğanın korunması ve sürdürülebilirliğine faydası olabilecek ürünleri bulunduruyor, bu amaçla laboratuvar teknolojileri, analitik cihazlar, bioteknoloji ve medikal-ilaç sektörüne yönelik ürünler üzerine odaklanıyoruz.

Yaratıcı Teknolojilerin İsviçre Kalitesi ile Buluşması
Swiss innotech AG, firma ortaklarının uzun yıllardır edindiği tecrübeleri tasarım ve üretime geçirmek amacıyla 2015 yılında kurulmuştur. Bu sayede sahip olduğumuz yaratıcı düşünce, tecrübe ve bilgi birikimi, ürünlerimize İsviçre teknolojisi ve kalitesi olarak yansımıştır. İş birliği içinde olduğumuz tüm tedarikçilerimizle, müşterilerimize en yeni teknolojileri en iyi kalite seviyesinde sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Her geçen gün genişletmeye çalıştığımız ürün yelpazemizle, müşterilerimiz için vaz geçilmez bir tedarikçi olmak, en önemli hedefimizdir.

Detaylı Bilgi İçin..