Kırmızı kaliforniya solucanı arıtma çamurlarında bakır, çinko, kurşun, krom metallerinin oranının doğal yollarla azalmasını sağlarlar. Bu yol ile çevre koruma ve doğal yol ile çevreci bir arıtma sağlanabilir. Arıtma çamurlarının ağır metallerden arıtımının doğaya zarar vermeden, çevreci bir yolla yapılması sağlanmış olur.

Solucan gübresi, Kaliforniya solucanlarının ürettiği organik yapıda bir gübredir. Bu canlılar bitkisel ve organik besinler yedikleri için atıkları ideal toprak zenginleştiricidir. Solucan dışkısı, toprağın havalanmasını ve süzdürme seviyesini geliştiren top şeklinde parçacıklara benzemektedir. Bu gübre toprağın suyu tutma oranını da arttırmatadır.
Organik solucan dışkısı bitkilerin ihtiyaç duyduğu bütün besini içerdikleri gibi bitkilerin yetiştiği toprağı zengileştirirler. Neredeyse her tür bitki için kullanılabilmektedirler. Ayrıca bitkilere direk olarak topraksız da kullanılabilmektedir. Solucan gübresi formuna göre (sıvı-katı) bitkilere üstten, yandan ya da toprak altına gömülerek kullanılabilir.

Detaylı Bilgi İçin..
Tedarikçi Firmalar

Tedarikçi Firmalar


Kalibrasyon & Sertifikalandırma

Kalibrasyon & Sertifikalandırma


Teknik Servis, Bakım & Onarım

Teknik Servis, Bakım & Onarım