KalibraTech 2019/Ölçüm, Test, Sensör, Kalibrasyon Teknolojileri Zirvesi Ve Sergisi
Ölçüm ve kontrol teknolojisi; verimlilik, kalite ve güvenliği artırmanın en önemli yöntemlerindendir. Ölçüm Cihazları günümüzde birçok sektörde aktif olarak kullanılmaktadır. Başta Endüstriyel üretim yapan tesisler olmak üzere, Otomotiv Sanayi, Gıda, Tekstil, Makine, İnşaat, Havacılık, Savunma Sanayi, Enerji, Elektrik, Elektronik, Otomasyon, Lojistik, Sanayi, Kimya, Su Arıtma ve Analiz, Petrokimyasallar, Yiyecek ve İçecek, Metalurji, AR_GE Merkezleri, Sağlık, Medikal, Plastik, Boru ve Profil, Beyaz Eşya, Telekominükasyon, Meteoroloji, Isıtma ve Soğutma, Doğalgaz v.b gibi hemen her alanda kullanılmaktadır.

İşlerin kalitesini arttırmak, verimliliklerini en üst düzeyde tutmak, olası sorunları önceden tespit etmek için Şirketlerin kullandıkları ara cihazlar büyük tasarruf elde etmelerini de sağlamaktadır.

Gelişen teknoloji ve Mühendislik çözümleri ile her zaman bir sonraki adımı önceden görebilme özelliğine kavuşan işletmeler geleceğin teknolojisini yakından takip ederek, AR-GE faaliyetlerine daha çok önem vermektedirler.

Endüstriyel alanda üretim yapan bir işletmenin Ölçülebilir, gelişen teknolojiye ayak uydurabilir, Kontrol edilebilir bir sistemde olması, o İşletmenin sektöre birçok yönden katkı sağlaması demektir.

Gelişen Ölçüm teknolojisi ile birlikte ihtiyaç duyulan yeni ürünlere, hizmetlere ulaşmak ve Sektör Profesyonellerini bir araya getirmek için 04 – 06 Nisan 2019 tarihleri arasında İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde KalibraTech 2019 – Ölçüm, Test, Sensör, Kalibrasyon Teknolojileri Zirvesi ve Sergisi düzenlenmektedir.
Zirve hakkında daha detaylı bilgi almak için:  www.kalibra.tech 

Tarih -
Yer: İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi